| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra care melodie e mai speciala ca sa zic asa:Alex & Connecte-r Dragoste la prima vedere sau Alex&Connect-r Daca dragostea dispare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca dragostea dispare :X

14 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Dragoste la prima vedere partea 2:X

| inna a răspuns:

Cea de a doua. O ador.

| deia a răspuns:

Daca dragostea dispare:X.

stiu melodia toata pe de rost, o adorhee hee.

Mi se pare putin mai speciala decat "Dragoste la prima vedere" desi e frumoasa si mel astahee hee.

| retouchan a răspuns:

Hey! Amandoua sunt super tari melodiile si au o legatura una cu cealalalta, mie imi place mai mult Dragoste la prima vedere, dar si Daca dragostea dispare" e bunicica!
Eu cred ca Dragoste La prima vedere e mai cool!
Dar tu trebuie sa alegi!

| Beatrice a răspuns:

Sincer. Daca dragostea disparewinking

| georgiana a răspuns:

Daca esti o persoana vesela, cu siguranta prima.

| poesia a răspuns:

Daca dragostea dispare

| Cryssy a răspuns:

Mie imi plac amandoua. Daca e sa aleg. Dragoste la prima vedere. love struck

| Alice_6278 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai faina melodie este Daca dragostea dispare.;

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Daca dragostea dispare, ca in prima parca il trage de... cineva pe Alex cand canta

| someone_8322 a răspuns:

Alex & Connecte-r Dragoste la prima vedere smug

| デイダラくん a răspuns:

Daca dragostea disparebatting eyelashes

| ruxxybelle a răspuns:

Amandoua sunt foarte frumoase :Xlove struck