| cosminasss a întrebat:

E advarat ca Tupac nu e mort si ca se afla in Cuba?

12 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu e adevarat, e doar o asa-zisa teorie sau zvon, cum vrei sa-i spui. Lucruri asemanatoare s-au spus despre multe vedete celebre de-a lungul timpului (de exemplu, zvonul cum ca Elvis Presley nu a murit, ci se afla in Puerto Rico sau cam asa ceva), probabil fiindca oamenilor le vine greu sa creada ca persoana respectiva chiar a decedat.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Tupac e mort.
Stirea despre el ca ar fi in Cuba e doar o prostie.

| Naяutσ a răspuns:

Nu e adevarat! straight face
Illuminati sunt de vina -.-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tupac e mort, nu e în Cuba.
"După acestea, corpul lui Tupac a fost incinerat, iar cenușa sa a fost împrăștiată în Oceanul Pacific, o parte din cenușa fiind amestecată cu marijuana de membrii grupului The Outlawz."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat, Tupac a murit pe vreamea cand inca umblam in scutece.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Din păcate e mort.Nu mai crede toate bălăriile de pe net.

| Dumniezău a răspuns:

NU,e mort de mult timp ala, nu e in Cuba.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Cred ca ii mort de mult...

| Dragonfly6 a răspuns:

Tu abia acum ai aflat ca e mort?

| ShadeAdda a răspuns:

E mort. The end. Ideea cum ce el ar fi in Cuba este doar o stire "senzationala". Sa nu crezi in toate lucrurile pe care le auzi.

| MauriceCorelli a răspuns:

Da, se linisteste acolo la un bong mic cu Ceausescu si Kennedy.

| BogdanMotiu a răspuns:

Tupac e mort