| anonim_4396 a întrebat:

E advrt ca id puya e dragosgardescu... stiti voi mai departe nu va dati cu parerea vreau o siguranta

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu daca as fi vedeta, nu mi-as afisa id la tv. Poate doar unul pe care nu intre deloclaughing
Dar eu am id la fotbalisti adevarate, si chiar am vorbit cu unul dintre ei...tongue Dar am avut noroc, deoarece inca 2 prieteni i-au dat add si nu le-a dat acc.batting eyelashes

| LNK a răspuns:

Editat

| Alex_9605 a răspuns:

Stiu ca asa il cheama si pe videochatul de la apropo.ro a spus ca Da, asta e adresa lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU, nici o vedeta nu isi va face id-ul public. Si nu ar avea timp pentru asa ceva.