| alecsandrarr a întrebat:

E o melodie care o dau si astia la radio, e cantata de un barbat si in refren zice numai "dala,dala,dala,dala", este ritmata seama cu "Tony Montana -Bala". Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta are refrenul, dar o canta trei persoane :
Singin' dolla dolla bill y'all
Dolla Dolla bill y'all
Singin' dolla dolla bill y'all
Dolla Dolla Bill y'all
https://www.youtube.com/watch?v=znQbwP51GYQ

Nu iti mai amintesti nimic din ea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cumva este : Dale Don Dale -Don Omar?
https://www.youtube.com/watch?v=HQfHsHGliK4

Pe bune chiar sunt si eu curioasa ce melodie este, am cautat'o peste tot.
Unde ai ascultat'o?

| alecsandrarr explică (pentru anonim_4396):

Nu e asta. Daca era puya-klandestin imi dadeam seama e una noua, habar n am. La radio am auzit o, dar nu stiu ce radio era.

| alecsandrarr explică (pentru anonim_4396):

Nu e nici asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru alecsandrarr):

Esti sigur ca era ''dala dala dala''?
Nu iti mai amintesti nimic din ea?

| alecsandrarr explică (pentru anonim_4396):

Da, sunt sigura. nu mi amintesc pentru ca a fost ceva pe moment si nu am bagat de seama, dupa m am trezit ca imi suna in cap