| Mi$tiK a întrebat:

E o piesa noua nu stiu cine o canta da o da des la radio niciodata nu orind cand zice cum se numeste si cine o canta... ceva de genu. inside my soul... i wana fly ceva de genu ma poate ajuta cineva, dau fanda! multumesc!

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Park place - i have the world

4 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Delyno ft. parca place i have the world astahappy?

| G a răspuns:

Park place - i have the world?

| menotyou444 a răspuns:

Pai.nu stiu e melodie noua dar nu cred.ca e aia. Miley Cyrus-Can't be tamed pentru ca zice la un momendat I wanna fly I wanna drive I wanna go...nu stiu caut-o sa o vezi. poate e asta sper ca ti-am fost de ajutor