| midnight a întrebat:

E o reclama noua la bake rolls, care are o melodie tare mijtooo...incepe cu ceva de genu:"today is not like yesterday...". vreau si eu numele melodiei si al cantaretei.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dragutza_1869 a răspuns:

Melissa Lefton & Scott Hollingsworth - Anything Can Happen

4 răspunsuri:
| dragutza_1869 a răspuns:

Melissa clifton - anything can happen

| Alexandru1357 a răspuns:

Melissa Lefton - Anything Can Happen (asa se numeste melodia)
Dar sa o dawnloadez nu am gasit :( dar poti sa scrii numele ei pe youtube si dupa sa o ei cu ,,Free YouTube to MP3 Converter,,
link de dawnload Free YouTube to MP3 Converter: http://download.cnet.com/......65553.html