| DelphhiN a întrebat:

E ziua tatalui meu si as dori sa ii dedic o melodie. Stiti vreo melodie care sa se potriveasca de la fiica pentru tata?

1 răspuns:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Mai nu stiu daca te ajuta, dar stii melodia aia de la Salam? Gen mama mea tatal meu.

Si nu, nu sunt manelist.Dar am auzit-o la majorate si masajul mi s-a parut cel putin miscator.

Acum e vorba de o dedicatie. Daca o asculti si iti place nu inseamna ca esti manelista.Doar ca ai inteleles mesajul.