| ladykey a întrebat:

Elena Gheorghe si-a schimbat stilul muzical? http://bravonet.ro/......010/06/01/

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, asa se pare. Dar oricum e de bine! thumbs up Era nevoie de ceva mai fresh, mai tineresc in stilul ei, si cand vorbesc de "stil", ma refer la absolut tot, ce acesta presupune (stil muzical, vestimentar, modul de a se comporta etc.).
Bravo ei, nu sta pe loc! applause

| Rukhsandra a răspuns:

Poate sa-si schimbe ce vrea dar tot nu-mi place de ea big grin...asta e doar parerea mea happy

| Nimic special a răspuns:

Imi place melodia si vocea ei, pacat ca e foarte increzuta.

| Doa'Do a răspuns:

Din cate am auzit, da.As fi vrut totusi sa ramana la ce canta ea inainte.Acum si ea este la fel ca toate celelalte romance.Canta pe aceeasi linie melodica, versuri diferite, fara sens...si totusi care pentru unii prind bine.Nu-i vad o cariera prea stralucita! Nu ma omorati.Mersi!

| ~p!$iii~ a răspuns:

Poate ca dahappy Oricum destul d frumoasa piesa si videoclipul e bine realizathappy