| anonim_4396 a întrebat:

Era o fata,, daca nu ma insel roscata care canta o melodie. In videoclipul melodiei se trezea langa un baiat..canta si se intorcea innapoi..si mesajul era ceva de genul ca se intoarce tot la el. melodia era in engleza
stie cineva despre ce vorbesc?laughing

Răspuns Câştigător
| мαяιє a răspuns:

Paramore - The Only Exception http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-J7J_IWUhls

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Eu ştiu, că o tot văd noaptea la tv şi îmi rămâne în cap, nu mai scap de ea, bine măcar că nu e urâtă. Radio Killer - Calling you.

| Anonim0096 a răspuns:

Rihanna – California king bed?

| ȘtefiBăăi18 a răspuns:

E cumva paramore decode?