| ericka9 a întrebat:

Am ascultat acum 2 luni o melodie pe Youtube si de atunci o tot caut dar nu mai tin minte mare lucru din ea. Canta un tip( sau doi) si zicea ceva de genul : California, California... iar videoclipul era facut din diverse poze cu versurile pe ele( in genul videoclipului "Dj Project si Adela-Bun ramas" dar imaginile erau cu versurile melodiei). Melodia era in engleza si era de club, comerciala, cum apar acum multe.
Stie cineva?

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cauta in istoricul vizualizarilor, poate asa vei gasi link-ul.

| ericka9 explică (pentru CautNume):

Deja am facut acest lucru dar nu e.winking

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Rhcp-californication sau rhcp-dani california