| DimLight a întrebat:

Era o melodia data pe europa fm pe la 11 noaptea acu vreo 3 zile.
ceva gen lama bama bama lama, lamalamabama, in stil rock n roll dar nu stiu cine o canta sau cum se numeste, poate o fi pe aici cineva care stie?! (just tryin my luck - nu postati daca nu stiti mai bine trimiteti pm sa apara intrebarea ca neraspunsa)

5 răspunsuri:
| DimLight explică (pentru RockNbeer):

Din pacate nu e asta; e mai mult in stilul elvis presley / elvis costello... poate chiar un remix habar n-am.

| HDeNiSaR a răspuns:

Ok dau melodia la nimereala!

http://www.youtube.com/watch?v=U62ruKcSdgs

| DimLight explică (pentru HDeNiSaR):

Nici asta nu era. laughing

| HDeNiSaR a răspuns (pentru DimLight):

Mă gândeam eu! nu de alta dar e oribilă cred că ai gusturi mai bune!

dar sa stii ca eu ma dau batuta! o gasesti tu cumva!winking
o seară plăcută!