| eXtream46 a întrebat:

Era o melodie cantata de o fata care are un frate la chitara tobe sau pian nu mai stiu sigur ceva rock in care formatia se chema Tia si nu stiu cine Tia&(nu stiu nici nu is sigur daca era tia ma rog ceva de genu)
Si imi placea formatia da am uitat cum se cheama care stie ii dau funda si medalie de aur

3 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Versaemerge (canta si cover-uri)
uite si o melodie: http://www.youtube.com/watch?v=q_C20oV2s4o&ob=av2e

| eXtream46 explică (pentru DdDiX):

Ok nu era asta dar mersi mult k formatia era cu un nume de doi copii nu stiu sigur da dau un ex:Tia&adam nu stiu sigur asta o fost ex la formatie mai stie vreo careva?

| DdDiX a răspuns (pentru eXtream46):

Aha; k; o sa ma mai gandesc :d