| anonim_4396 a întrebat:

Era o melodie cu florin salam sau adrian minune ceva gen ca am mireasa fotomodel...este foarte veche melodiaa...Dau funda; x

9 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Mori dracu', manelistă împuțită._."

| Mdr a răspuns (pentru Ravenborn):

Marsh fa javra drk...imputita esti tu si cu mataa.....Suferi de nebagare in seama si n-ai cu cine sa vb? du-te fa drk si baga-te in seama cu cineva pe masura taa straight face

| Ravenborn a răspuns (pentru Mdr):

Și tu calmează-te, că te faci de căcat. Adică, te-ai făcut deja. laughing Felicitări. :3

| Mdr a răspuns (pentru Ravenborn):

Tu te-ai facut, draga meawinking Pa-paaa!

| Ravenborn a răspuns (pentru Mdr):

Meh. eu ți-am spus doar părerea mea. Tu ai început să înjuri ca o disperată. thinking

| Mdr a răspuns (pentru Ravenborn):

Daca nu o duci bine cu memoria uita-te mai sus ca tu ai inceput sa injuri.Hai ca n-am chef sa-mi bat capu` cu tine! straight face

| Ravenborn a răspuns (pentru Mdr):

Nu mai spune. thinking

| VladGH a răspuns:

Se nummeste : "dor de mama pe ruseste"

| LifeEternal a răspuns:

Mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori mori.