| anonim_4396 a întrebat:

Era o melodie cu refrenul gen:...you might be a hoe, baby i will love you till i grow old.Nu e prea cunoscuta.Am auzit-o acum ceva timp dar mi-am amintit acum de ea si mor de ciuda ca am uitat cum se numea! Please help puppy dog eyes!

3 răspunsuri:
| iamthewildyouth a răspuns (pentru Lvrkiosif):

Merci mult! Cum de ai stiut? :o

| Lvrkiosif a răspuns (pentru iamthewildyouth):

Trebuuie sa stii sa cauti...eu am cautat doar primul vers pe google si am gasit melodia...tu ai pus intrebarea fara nici o speanta ca cineva va gasi melodia nu? mai ales ca melodia nu e cunoscuta