| anonim_4396 a întrebat:

Era o melodie intr-o reclama tv in care apareau versurile : " I see a lot of people who just keep fooling around", reclama era cu o fata creata si cu niste tipi.
Bun, a doua melodie, tot dintr-o reclama, la pasta de dinti : era o fata ce le zambea barbatilor care treceau ca sa o ajute sa miste masina din locul in care era parcata.
Heeelp!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| stefan573 a răspuns:

1)Freddy Mercury - Foolin Around
2)stiu reclama da nu stiu sigur cum era melodia te anunt imediat cand o gasesc happy