| anonim_4396 a întrebat:

Era o melodie(nu-mi mai amintesc versurile)dar stiu ca o canta una cu par lung si roscat si era intr-un bloc si arata ce faceau mai multi in apartamentele lor (era una urata intr-o cada cu par blond). cine stie cum se numeste?big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| SoSad a răspuns:

Poi fii mai explicita.

S-ar putea sa fie Wassabi- M-am indragostit de tine

Dar daca nu stii versurile, nu am cum sa te ajut. Videoclipuri de genul asta pot fi mai multe.

3 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Cumva Leona Lewis - Bleeding Love?
http://www.youtube.com/watch?v=7_weSk0BonM

| SoSad a răspuns:

Se pare că am ghicit :*

| Andux a răspuns:

Kesha- Tik Tok e blonda si la inceputul videoclipului statea intr. o cadahee hee

; xx