| papusikabya a întrebat:

Era o melodie pentru copii si nu stiu cum se numeste.Era o data si reclama cu melodia asta.Era reclama la un sirop sau pastile pentru copii si erau niste copii costumati in animale. Dau funda:*

1 răspuns:
| MonochromeFrame a răspuns:

Cred ca imi amintesc reclama, era ceva medicament pentru bebelusi, nu stiu daca au fost mai multe melodii pentru genul ala de reclama dar aia pe care imi amintesc eu ca am auzit-o e, mi se pare, ''The Lion Sleeps Tonight'' by The Tokens...