| xDianaaaaa a întrebat:

Era o melodie rapb care începea cu elev în clasa a noua la liceu spiru haret, cine o știe?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=619mZoK6pF0

| xDianaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Nu era asta, aceea era la liceu spiru haret, dar mersi oricum

3 răspunsuri:
| xinteresant a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=KUD2xSK6FyQ

p.s. am dat random de profilul tau pe TPU si am vazut ce intrebari ai pus, la asta am putut sa-ti raspund cred eu, pentru ca ascult genul asta, oricum, as vrea sa-ti spun sa ai grija unde cauti raspunsuri avand in vedere chestiuni de sanatate si de sentimente, daca e adevarat ca un prieten de-al tau a murit, chiar imi pare rau ca ai trecut prin asa ceva, sper ca o sa treci peste, esti intr-o perioada dificila din cauza adolescentei si te inteleg. Iti doresc tot binele.

| xDianaaaaa explică (pentru xinteresant):

Mulțumesc,da,e adevărat, și toți au spus că o să treacă repede, dar eu nu văd schimbarea