| iuzarneim_9000 a întrebat:

Era o melodie si eeste. O canta o romanca(stiu ca era romanca pentru. ca era f ff frumoasa). Suna ca asa:if you wanna se my, pam, paam, param, pam.
Zicea "I'm delicious"

La inceput zicea: "i love the candy","i love the chocolate(cioclit)","the ice cream is very good, but i just love my lolipop"

dau funda cine stie

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

Melodia căutată : Alexandra Stan - Lollipop
http://www.youtube.com/watch?v=qDwvAHzKj4s Ți-am dat și un link. Sper că te-am ajutat. :-*

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Exact. Cea mai proasta melodie de la Burning love incoaceoh go on

| lays a răspuns:

Alexandra Stan-Lollipop

| Serendipity17 a răspuns:

Alexandra Stan - Lollipop

| Loly a răspuns:

Frateeee.cand o vad pe panarama aia...offf.nu imi place nici melodia nici cantareata. o panarama.Doamne.

| stillhartu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qDwvAHzKj4s
De astea asculti si tu? Crede-ma ca exista melodii de o mie de ori mai bune ca asta.

| CreepyCrow a răspuns:

Alexandra stan - Lollipop (param pam pam) Exclusiv

| Gabu a răspuns:

Alexandra Stan - Lollipop.

| @*iubitza*@ a răspuns:

Alexandra Stan -Lollipop

| lulu_3036 a răspuns:

Melodia se numeste Lollipop si e cantata de Alexandra Stan.Ai aici link-ul : http://www.youtube.com/watch?v=qDwvAHzKj4s

| Georgix a răspuns:

Alexandra Stan - Lollipop

| LaLaLakin a răspuns:

Alexandra Stan - Lollipop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca uiti spun imi dai o funda;)...http://www.youtube.com/watch?v=qDwvAHzKj4s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra stan-lolipop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra stan-lollipop

| chitaraclasica a răspuns:

Alexandra_stan_-_Lollipop_(param_pam_pam)

| tputputpux3 a răspuns:

Alexandra stan-lollipop

| bomboniiica a răspuns:

Alexandra stan-lolipop... fundita?:*