| FemeiaPaiangan a întrebat:

Am vazut o melodie pe mTV si am ascultat-o si la Kiss FM si in topul 100 cele mai ascultate melodii de la Kiss TV.Videclipul era cu o fata blonda cu parul pana unde incep umerii care tinea o acadea in mana si canta o melodie care avea refrenul care suna cam asa:" 'couse I'm delicious/I'm hot, hot? I'm so delicious/Just like my lolli-lollipop/ si la inceput spune "the ice cream is very good but I just love my lollipop". In varianta de la Kiss FM spune "I just love Kiss FM". Era un clip foarte colorat.Chiar mi-a placut melodia si am vrut s-o mai ascult odata.am cautat pe YouTube "delicious","I'm delicicius","lollipop" dar nu am gasit decat o melodie care suna cam asa:"lollipop lollipop lolli-lolli -lolli-pop oh lolli-lollipop" si melodiile Lil Wayne-Lollipop si Mika-Lollipop.(Prea multe "Lollipop, dar nu ce cautam eu.)Sper ca am dat destule detalii.As vrea sa stiu cum se numeste melodia.

14 răspunsuri:
| Kidd a răspuns:

Alexandra Stan - Lollipop :xhttp://www.youtube.com/watch?v=qDwvAHzKj4s

fundita? :o3

| sasha a răspuns:

E super melodia aparuta cam acum 3 luni

| Didw a răspuns:

Alexandra Stan-Lollipop
E dragutsa melodia love struck

| Me23 Tia a răspuns:

Asta o cautam si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra stan lollipop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dada & trix - lollipop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama lollipop de alexandra stan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care cum se numea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut cred ca e Alexandra stan lillipop! e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog mult de tot, am ascultat o melodie la kiss si suna cam asa : my my just say god by sau ceva de genu cum se numeste?big grin

| aleksander a răspuns:

Dada & trix - lollipop