| Popescu_Maryancik_1996 a întrebat:

Era o piesa pe Utv o cinta un baiat.In clip el era gol da pe parcursul piese corpul lui devenea exact ca peretele spre final cinta si o fata exact ca peretele vopsita si in final fata ramine goala.Stie cineva de ce piesa e vorba?

Răspuns Câştigător
| SweeetGirl a răspuns:

Buna,da eu te pot ajuta, stiu despre ce melodie vorbesti http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY ea se numeste gotye somebody i used to know. Tiam dat urll ca este mai usor.Am ghicit melodia? da-mi raspuns te rog

| SweeetGirl a răspuns (pentru SweeetGirl):

Multumesc pentru funditabig grin:*

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Gotye - somebody that i used to know

| Şarap a răspuns:

Gotye - Somebody that I used to know

| qawsedrftgyhujikolp a răspuns:

Gotye - Somebody that I used to know