| anonim_4396 a întrebat:

Era un episod din Jonas Brothers in care Joe era indragostit de o fata, dar ea nu voia sa iasa cu el, deoarece el era un star rock. Joe se inscrie in orchestra in speranta ca o va cuceri pe fata, pentru a-l ajuta fratii lui: nick, kevin se inscriu si eu, pentru a vedea daca sunt capabili sa cante in orchestra, Ei sunt supusi la niste probe, stiti cumva cum se numeste melodia care o canta kevin la pian? Versurile erau ceva in gen
She wanna take it sloow...
etc.

5 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Nu a cantat Kevin la pian, ci Nick.Kevin a cantat la chitaratongue.mel nu stiu cum se numestethinking incearca fly with methinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Erau

my bro is the kindest guy that i know
He lake to take things slow
To a regular Joe

Si poti cauta Nick song piano jonas, cuvinte cheie.

| gummy_4146 a răspuns:

Scandinavia...cu siguranta

| ciufulicizuzu a răspuns:

Nu de fapt melodia era pentru a-l lauda pe joe:my bro is the kindest boy that i know, he likes to take things slow, it's just a regular joehappy

| ciufulicizuzu a răspuns:

Cantecul era pentru a-l lauda pe joe si era asa:my bro is the kindest boy that i know, he likes to takes things slow, it's just a regular joe.happy