| anonim_4396 a întrebat:

Nick, Joe sau Kevin Jonas? De ce? [Fundita]

Răspuns Câştigător
| abcdefgh a răspuns:

Nick: pentru ca este mai special(diferit) de cei doi Joe, si Kevin.Este putin mai sensibil si este si foarte dragut.

15 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Hi!
mie cel mai mult imi place de joe!(hes sooooo cute)
este sexy, hot, funny...am mii de motive!
plus ca parul sau arata atat de bine tot timpul, iar cand canta la chitara arata superb, iar ochii lui sunt foarte draguti.

imi place si nick, dar nick, sincer este prea serios, rar cand il vezi razand, iar kevin e si el frumos, dar mie imi place joe si gata.

please funda?

| xSoaked a răspuns:

Eu cred ca Joe si Kevin arata urat si au parul slinos. Mai ales Joe, ma tot chinui si chiar nu pot sa observ motivul pentru care tuturor le place de el. Nu va luati de mine, da? E parerea mea. Nu sunt fan Jonas dar imi place Nick, are o voce extraordinara... imi place mai ales cum se "screme" laughing si este chiar dragut. Plus ca melodiile lui solo sunt asa de linistitoare... asta ascult, printre altele cand am chef sa ma relaxez day dreaming

| Jadis a răspuns:

Kevin- pentru ca e amuzant, simpatic si dragut. Dar tu ce alegi? big grin

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nick:e dragut, destept, sarcastic si amuzant

| CosminKidd a răspuns:

Joe e cel mai frmx si are o voce tare frumos is indragostit de melodia L. A. Baby

| dragos12 a răspuns:

Toti trei pentru ca fac o treaba buna impreuna.winkingfunda?big grin

| Lluvia a răspuns:

Nick :X:X:X are ochii aia superbi :X sh vocea :X:X:X!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Joe, e cel mai draguthappy

| Yone_5447 a răspuns:

Joe, pentru ca ii cel mai dragut, ii solistul, are niste ochi superbi si se comporta foarte dragut+ ca este si amuzant.happy

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Joe love struck
este asa de dragut love struck
. Nick mi se pare prea timid sh sensibil
. Iar Kevin mi se pare prea inaintat in varsta sh cam putin tantalauhee hee

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Joe love struck e cel mai frumoslove strucklove strucklove struck

si nimic si el ii simpatic tongue:X:X:X:X:X:X

| sadgirl_9460 a răspuns:

Joe jonas pentru ca e cel mai dragut dintre toti si are vocea cea mai placutabig grin

| doru10rapid a răspuns:

Nick pentru ca mi se pare cel mai destept

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De plictiseala