| αиdяαdα a întrebat:

Eram mică şi era o piesă atât de frumoasă... şi specială! Ţin minte doar videoclipul.Cine o cântă sau cum se numea, habar nu mai am! Nici măcar un cuvânt, sau un vers ceva nu-mi amintesc.
Ţin minte că videoclipul era cu o fată care nu mai ştiu prindea sau cântăreţele erau nişte fluturaşi mici pe care-i prindea şi i-a băgat într-o cutie şi pare-mi-se că până la urmă au ieşit din cutia aia. oare mă poate ajuta cineva? Eram prea mică să-mi mai amintesc altceva. dar despre videoclip ştiu sigur ce am scris mai sus. pentru asta chiar dau FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De unde ai idee ca e misto daca nu iti mai amintesti niciun cuvantlaughing?

| αиdяαdα explică:

Ştiu că-mi plăcea foarte mult. şi sigur era tare piesa!