| Magda12 a întrebat:

Hei! Caut un videoclip romanesc mai vechi(anii 2000-2009)in care cantau 3 sau 4 fete si tin minte ca versurile erau dedicate unui baiat(fiecare fata canta despre el). Tin sa mentionez ca in videoclipul piesei apare acest baiat despre care fetele canta, era filmat intr-un apartament iar atunci cand o fata canta se schimba dormitorul cu cel alaturat si tot asa(culori diferite in fiecare dormitor) Stiu ca printre acele fete era o negresa(romanca) care canta. Cantau un fel de hip hop, R&B romanesc. Cam atat imi amintesc. Daca va amintiti videoclipul si piesa va rog sa ma ajutati. FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| Jamy_Anca_1987 a răspuns:

Cred ca vorbesti de Wassabi - Si m-am indragostit de tine, preluare dupa Adrian Daminescu.