| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Eric Clapton, Elton John sau Van Halen?+Argument!

4 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Grea decizie intre Eric Clapton si Elthon John,amandoi imi plac, dar canta la instrumente diferite.
Nu stiu, ai pus o intrebare foarte grea.

| Bogdanux a răspuns:

Van Halen si Eric Clapton pentru ca sunt doi chitaristi de exceptie.EJ mi se pare doar decent.

| a2 a răspuns:

Van Halen. Melodiile lui Eric Clapton mi se par cam lente pentru gustul meu, asta nu înseamnă că nu le ascult cu plăcere, dar totuşi mi se par puţin cam lente. Elton John mi se pare ca excelează prin cântat la pian, iar eu sunt mai mult spre chitară.
Van Halen mi se pare unul din cei mai buni chitarişti ai tuturor timpurilor \m/!

http://bon-jovi-and-not-just-that.blogspot.com/

| Necrophagist a răspuns:

Clapton,mai ales pentru Cream si Blind Faith, cred ca ultima oara am avut peste 60 de replayuri la Sunshine of your love si Can't find my way home.
Imi place cum Clapton isi mentine inca stilul desi foarte relaxat desi dupa decenii cu aerul acela psihedelic si sunetul excelent.
Elton John e bun ca singer-songwriter, il ascult prea rar desi pianul e instrumentul meu iar Van Halen nu mi se potriveste