| Artemisia a întrebat:

Este adevarat ca Adam Lambert mai are un album? adica eu sunt mega fana, dar nu am auzit de un nou album.am gasit acest link de pe youtube cu melodiile lui de pe noul album:
http://www.youtube.com/watch?v=YNnMfP1OY3Q
mie mi se pare ca nu este voce lui Adam, plus ca toate melodiile sunt foarte triste.Nici macar nu seamana cu for your entertainment.

1 răspuns:
| Mentosanaaa a răspuns:

Buna, buna.Si eu sunt fana Adam happy. Si da acesta va fi urmatorul lui album. Daca asculti mai atent este intr-adevar vocea lui. Abia astept lansarea. happy Probabil ca si tu din moment ce esti fana.

Demon cu suflet de inger.