| AntoniaOrman a întrebat:

Este adevarat ca in 2013 Lady Gaga va veni din noua in Romania? Daca,da o sa\ ma duc la concert, ca-s fanul ei nr unu.(poate in alte tari or fi fani mai mari dar eu sunt cel mai mare fan din Romania a lui Lady Gaga) big grin

Răspuns Câştigător
| ElectricChapel a răspuns:

La turneul BTW, cand a fost in Romania, Lady Gaga ne-a intrebat daca vom fi acolo si anul urmator cand se va intoarce. Anul urmator dupa 2012 este 2013, nu? Acum, nah.e putin probabil ca turneul sa inceapa in 2013, dar ideea este alta. Lady Gaga ne va vizita si cu turneul ARTPOP BALL TOUR