| xXGaBiXx a întrebat:

Este adevarat ca melodia Lady Gaga-Judas este melodie satanistica?

3 răspunsuri:
| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

Contine mesaje oculte,si da, in general toti cantaretii de genu Lil wayne,dmx,eminem(acum nu mai e) the prodigy,lady gaga, rihanna, si etc sunt sub influenta Illuminati...controlati psihic.

| swag a răspuns:

Da.

| alexlino12 a răspuns:

Asculta melodiile lui Dmx si mai vorbim.Acum s-a indreptat, canta numai despre Dumnezeu si incearca sa ne arate tuturor ce se intampla.Deci nu vorbi pana nu stii