| Aniiia a întrebat:

E adevarat ca in melodia Judas-Lady Gaga, se vorbeste despre apocalipsa? Ea nu este crestina(Lady Gaga) si e satanista, mi-e si frica s-o vad. Brr!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce ai scris in intrebarea ta e drept! Nu stiu daca se inchina Satanei dar stiu ca nu e spre binele celor ce asculta muzica ei! Ea promoveaza orice stricaciune de pe aceasta lume si lumei ii place! Nici nu-mi vine sa cred ca ea a ajuns la un nivel asa de mare! Dumnezeu s-o ierte! Amin

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Fi serioasă, ascultă naibii melodia daca vrei să aflii despre ce e că nu o să iasă Satana din monitor să te omoare.
Și ce dacă Lady Gaga e satanistă? Ăsta e motivul pentru care nu-i asculți muzica? Atunci e un motiv de căcat. Eu nu ascult că nu îmi place dar ăn schimb uite ceva ce-mi place:
http://www.youtube.com/watch?v=WGVuQhDAhRw
Audiție plăcută!

| playwithmylife a răspuns:

Gasesti aici mai multe informatii http://www.lovendal.net/......-in-judas/

| OglindaOarba a răspuns:

Lady gaga nu e satanistaraised eyebrows mereu zice "God bless you" si chestii d`astea.ce oamenioh go on

| EllaEllii a răspuns:

Eu nu cred ca e satanista (am ascultat-o inainte de a fi celebra si melodiile ei erau obisnuite si cantate la pian) in plus ca sa nu ëxpire" producatorii/casa de discuri/etc. o pun sa cante acele melodii sau sa se imbrace intr-un fel sau altul.
Mie imi place cum canta si live canta superb, putini artisti mai au voce reala (neamplificata) pe scena.
Fie care cu preferintele lui.

| ErrChan a răspuns:

Eu stiu ca in judas este vorba dsp iisus si lady gaga care e maria magdalena da nu stiu sigur poti s ate uiti la videoclip ca doamne nu-i nimic asa de speriat.nu cred ca e satanista sau poate nu stiu dar nici nu-mi pasa