| Pisicuta99 a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus a fost insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Georgii a răspuns:

Atal lui miley cyrus a declarat ca miley e gravida deoarece incepuse sa-i creasca burta in continu. dar miley a declarat ca nu este si ca daca ar fi peste 5 luni va naste (dar nu e adevarat)presa mai spune ca miley a fost ceruta in casatori de catre unul din cei de la jonas brothers. cu toate astea miley a decis sa-si ia o vacanta si sa plece in sidonia catva timp
[am gasit pe net] dar eu nu credwinking
Fundaaa? :*

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut pe un site ca tatal ei a confirmat acest lucru...se si drogheaza si vrea sa fie modelul tinerilor. ce pacat. si eu care vroiam sa fiu ca ea. dar acum nici sa nu mai aud de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sunteti culmea si daca ar fi fost ce? face ce vrea cu viata ei nu o mai criticati voi ca poate o sa ajungeti ca ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

| ralukiy a răspuns:

Din cate am auzit se spune ca da, dar nu cred ca este sigur

| Sოﺁℓε ƒօг ოεε a răspuns:

Da este si la scos pe gura laughing

| alexandra_8521 a răspuns:

Este