| selena_5077 a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus este o frumusete de fata?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Regret ca nu m-am nascut easad

| fluturas a răspuns:

Mie nu mi se pare asa frumoasa straight face sunt fete mai frumoase decat eawinking

| Dreamin a răspuns:

Este foarte drguta happy

| OHmyGosh a răspuns:

laughingVomit! Miley parca zici ca are 30 de ani. E urata cu spume, se imbraca ca o..., se drogheaza, canta oribil etc.
E frumoasa pe dracu!
Cred ca si un mort se sperie de ea.Si nemachiata arata si mai oribil.

| emima a răspuns:

Nu ai vazut-o la tv da este adevarat dupa parerea mea nu stiu daca are vreun defect fizic si se imbraca si frumos

ppapappa

| Rubi91 a răspuns:

Ce ii roade invidia pe unii frate!laughing Da, Miley e frumoasa.Cum poti sa spui ca Miley nu are voce "initete"? Tu esti mai frumoasa decat ea? Ma indoiesc.Fiecare om are frumusetea lui.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Miley Cyrus este cea mai frumoasa fiinta de pe planeta pentru mine! Eu sper si pentru voi ca simtiti acelasi lucru! In plus canta super super super super super super super super super super super FRUMOS! Funda? A si sa stii ca am scris din suflet!

| Alii a răspuns:

Nu, nu este...Sunt fete mult mai frumoase decat ea, si nu ma refer la vedeteoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes, is beautiful, and you are SELENA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes is beautiful, and you Selena

| Criss_4454 a răspuns:

Ei bine la tv toate sunt frumoase, machiate si aranjate. deci nu de toate putem spune ca sunt frumoase natural. dar ea este, dupa parerea mea.