| Denisa10_9542 a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus se drogheaza?

12 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Draga mea, nu te gandesti un pic, noi de unde sa stim?laughing

| metehne a răspuns:

Buna
Da e foarte adevarat! Eu am vazut si filmuletsul p yt atunci cand se droga!

Ma dezamagit complet ce am vazut, pacat de ea ca e tanara, isi distruge viata de pe acum drogandu`se!straight face
pa, pawave

| Ladybuug a răspuns:

Da, si ea a recunoscut oh go on happy.

| DdDiX a răspuns:

Aham...am vazut si filmulete pe youtube in timpul in care se droga...cica ar fi filmat-o Demi Lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut-o pe youtube cand radeasi se droga ce nesimtita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat m-a dezamagit complet crying acum am vazut filmulete in care Miley Cyrus se drogheaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se drogheazasadlaughinglaughinglaughinghappyhappylaughing a recunoscutlaughinglaughinghappyhappylaughing pacat de ea ca e tanara, si frumoasa da pe mine nu m-a dezamagit pentru ca nu sunt fana ei deloc imi place cum canta dar nu sunt fana eiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg nici eu ce a apucato era o fata linistita si la locul ei cred ca Liam a distruso dar pacat de vocea ei si de ea ca fata nu merita aceste lucruri tampite de ce nu a ramas cu nick janas?
sepotriveau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi stiti ca Liam a indemnat-o. daca nu acum mai eram toata lumea fani ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. daca nu ma crezi scrie pe google,, hannah montana se drogheaza'' si vei vedea si tu cu ochii tai filmul

| Denisa10_9542 explică:

Pai voi cum ati vazut filmul?

| georgianaalexandra a răspuns:

Bunaaaa!
nu eu nu cred astalove struckeu cred ca unii pot sa trucheze chiar si videoclipuri asa ca...
La revedere!