| cosminvalerian a întrebat:

E adevarat ca Miley Cyrus se droagheaza?

Răspuns Câştigător
| Blink182 a răspuns:

DA,s-a drogat la petrecerea ei de 18 ani, cu alti prieteni.Plz fundita!

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da. Dar nu e de mirare.

| ascovit a răspuns:

Da! De foarte mult timp! Cu toate ca drogul acela era permis la ei, a dat inca o data dovada ca este cel mai negativ exemplu asupra adoelescentilor.
http://www.rimel.ro/tag/miley-cyrus

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Da...si cred ca vorbesc in numele tuturor fanilor ei cand zic ca ne-a dezamagit pe toti sad

iar acum vb in numele meu cand zic ca ii super noul ei stil, dar totusi a scapat de imaginea de fata cuminte intr-un mod cam socant :-o

| Ecou a răspuns:

Mi se rupe! " am simtit nevoia sa spun asta "

| Rebecca a răspuns:

Aaa. deci de asta n-am dormit eu bine aseara. vorba lu' ecou. Ni se rupe yawn

| FlaviaLove a răspuns:

Da au aparut pe toate siturile fimulete