| ValiP a întrebat:

Este cineva pasionat de Electro-House/Dubstep?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Electro house-ul din zilele noastre este o mare porcărie. Despre dubstep nici nu mai vorbesc...

| ValiP explică (pentru anonim_4396):

Daca tu asculti Radio Romania Actualiati ce sa-ti fac... Fiecare cu gusturile sale!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ValiP):

Eh, uite o "ripostă" nouă. Până acum dacă ziceam ceva nasoale despre dubstep eram catalogat drept manelist, acum sunt catalogat drept ascultător al Radio România Actualităţi. E bine, e bine. laughing

| ValiP explică (pentru anonim_4396):

Pai nu e riposta, dar fiecare cu gusturile sale happy dar nu esti de accord cu mine despre genul muzical, e ca si cum nu s-ar intelege parazitii cu guta laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ValiP):

Ori sunt eu ascultător prea fidel de Radio România Actualităţi şi obsedat cititor de lucrări ale lui George Călinescu, ori tu eşti beat acum când tastezi.

Cât despre acea comparaţie Guţă vs. Paraziţii, cred că se poate aplica şi în acest caz, dar nu din acel punct de vedere la care te gândeşti tu.

| ValiP explică:

Ma refer la cel mai "comercial" Nicky Romero, Tristan Garner, Gregori Klosman Steve Aoki sau Skrillex, Bare Noize,...

| Eugenho a răspuns:

Lindsey Stirling the best happy