| hiphoph4ever a întrebat:

Este o melodie da nu mai tin minte nici un vs da stiu videoclipu era dat si la tv. o tipa se duce la una acasa(o casa mare) pare a fii menajera. stapana pleak ea da drumu la muzica face dezastru prin casa apoi se duce la duss si dezbracata iese in fata unui geam mare si danseaza. spre sfarsit se imbraca si pleak se ntalneste cu stapana cand iese... ea e bruneta creata parca si stapana blonda...

2 răspunsuri:
| Puffyemma a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_RRyniZG0Jo&ob=av2n uite o melodie aproape la fel, pe aia pe care ai zis-o tu nu o stiu, asta e super desi e veche:X