| ascovit a întrebat:

Este o melodie frumoasa pe care o interpreteaza o voce feminina, am auzit-o zilele astea la disco si de atunci nu mi-o mai pot scoate din minte, se poate dansa foarte usor pe ea, nu situ cum se numeste insa imi amintesc urmatoarele versuri:
"uh i like it uh i like it dancing on the me"
As vrea sa ma ajutati cu numele celei ce o canta si numele piesei. Dau fundita. Multumesc mult!

1 răspuns:
| oAnime a răspuns:

Cred ca te referi la Corina Bud-Munky Funky...Sincer nu stiu. DAca te-am ajutat. FUNDA?