| roxanagabriella1 a întrebat:

Buna TPU:*. Eram la mare si intamplator am auzit o melodie care se asculta mereu la kiss fm.pe plaja.sau in fine e foarte ascultata.Tot ce-mi amintesc din ea este doar melodia insa nimic din versuri putin la refren ar fi Ayeeeee.si apoi iar Ayeeeee apoi iar si dupa aia zice niste cuvinte. si in rest...crying((. Pf e atat de frumoasa sicrying. E o melodie cum e pumpin:X. Asa mai calma. daca stiti va rog sa ma ajutatisad. Stiu ca nu v-am dat multee detalii. dar e acu aparuta nouacrying. Canta o voce femininahappy

2 răspunsuri:
| ViseMaicăVise a răspuns:

Neylini - Ame? Singura melodie pe care o stiu ca se potriveste cu descrierea...