| tosevmarcel a întrebat:

Este o melodie house dar nu stiu cum ii zice am cautat si pe google dar nu gasesc nimic.Tot ce stiu e ca singurele versuri pe care le are sunt "du-te be de aici" si zice asa de multe ori melodia este house si este veche am ascultat-o asta vara la mare, acum cateva zile am auzit-o iar intr-un club daca stie cineva pls help

2 răspunsuri:
| liveplus a răspuns:

Daca spune "daca nu esti de-al nostru dude... de aici" e B.U.G mafia cu melodia Gherila PTM. Sunt destul de sigura.

| tosevmarcel explică:

Ms de raspuns dar este o melodie house nu esti mafia