| Crimen a întrebat:

Este o melodie noua auzita la radio genul house/dance (parca) cantata de o femeie si refrenul nu are niciun cuvant eligibil, doar "pa ra pe...". Ramand dator daca imi puteti spune cum se numeste melodia.

10 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Dj sava & raluca - i like that trompet sau we don't speak americano

| cristina93 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=hBseBxz-UHY MOSSANO FEAT SONNY FLAME - Indianotech poate asta

| CristinaCristi a răspuns:

Alexandra Stan-Lollipop

| Oti a răspuns:

Cumva/?

we no speack americano?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit-o ieri intr-un magazin, daca afli te rog sa ma anunti si pe mine

| deea29 a răspuns:

Poate e melodia lui dj sava & raluca - i like that trompet sau melodia we don't speak americano... sper ca ti-am fost de folos!winking

| Crimen explică:

Nu e dj sava & raluca i like that trompet /no speak americano/Alessia - Borona supo/Alexandra Stan-Lollipop

| Crimen explică:

Nici una pana acum sad

| Crimen explică:

Nu e niciuna pana acum sad