| anonim_4396 a întrebat:

Este pe axn un film,"Frica". Vreau sa stiu si eu cum se cheama melodia de la publicitatea filmuluibig grin

8 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

@nebundupatine: calmeaza-te brelaughing in cazul in care tipa cineva la tine. te apar eusmug laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daaaa...si eu vreau! Imi suna al naibii de cunoscuta, dar nu stiu de unde s-o iau.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@koxatu: si ce sa caut pe youtube? Ca nu stiu titlu, autor, cine canta...ca doar n-oi asculta la rand toate clipurile de pe youtube.Think!

| lote00 a răspuns:

Melodia se numeste " Lie, lie, lie"-Serj Tankian. http://www.trilulilu.ro/MickeyMan/56600585b0b5e6

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai propus si eu foarmatia SOAD la preferinte si am primit injurii, SOAD canta despre voi, degeaba trageti piesa acum daca i-ati catalogat nebuni in 2001...hai pa straight face
Pentru boul care va da stupid; Serj Tankian e solistul vocal de la SOADbatting eyelashes si voteaza si de pe celalalt cont, hai nu te sfiihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ardnaxur1961 are dreptatelaughing .nici pe google n-am gasitstraight face...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...acum am gasit-o si eulaughing

| koxatu a răspuns:

laughing youtube?