| Haidu_Norbert_ a întrebat:

Este un baiat care este cu o fata. Baiatul se duce la fata acasa dar fata nu o lasa inauntru. El se duce la ceva amici sa repare un sintetizator. Dupa se intalneste iar cu fata dar nu vorbeste cu el. Apoi isi vede prietenii care sunt ceva muzicanti. Fata ii spune ca nu poate sa fie cu un sarac ca el. Prietenii(muzicantii) il cheama pe baiat la concertul lor care este intr-un local limitat de persoane. Cand coboara din masina trupa si este si prietenul lor acolo. Fosta prietena il vede si incearca sa intre dupa el dar paza nu il lasa. In momentul concertului fosta ei tot o suna pe baiat, dar aceasta nu raspunde la telefon. Intre timp gaseste o fata in club si petrec impreuna la concert.

Piesa este in rusa sau ceva de genul.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asa si? Care-i intrebarea? laughing unii parca ati cazut in cap de mici... laughing

| Sophieka a răspuns:

Nu are legatura cu intrebarea ta, dar totusi... Daca vrei sa acorzi o ora, cred ca merita vazut:
https://www.youtube.com/watch?v=nxokjT1zNQ4

| Haidu_Norbert_ explică:

Piesa o caut. Ce am secris este videoclipul. Nu stiu nici trupa nici versurile.