| Robert_6755 a întrebat:

Este vreun chitarist pe aci? happy
Ce melodii va place sa cantati la chitara si de cand cantati?

4 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Eu de vreo 5-6 luni doar...cantece de munte. Eu caut piesele aiurea, din ce ascult. Valeriu sterian - amintire cu haiduci, roza vanturilor - rapa, elfen lied - lilium. Cam astea ar fi preferatele...desi nu am invatat foarte multe melodii (am fost cam lenes, am invatat putine, pe care le tot repet xD.)

| Robert_6755 explică:

Si eu fac de vreo 4 luni...si stiu deja 21 guns, hallelujah, requiem for a dream, fur elise, soundtrack'ul de la lord of the rings, mad world, si mai stiu laughing dar am facut "intensiv"... 2 ore pe zi laughing

| Robert_6755 explică:

Originala sau varianta fingerstyle gen sungha jung?

| 7800Fahrenheit a răspuns:

Metallica - Nothing Else Matters