| cristina93 a întrebat:

Este vreun site unde pot downloada muzica veche romaneasca, ex: animal X, bamby, blondy...etc

Răspuns Câştigător
| elenna a răspuns:

Http://www.trilulilu-download.info/ si asta..http://www.listentoyoutube.com/index.php ai grija sa selectezi mp3..bafta!

12 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Incearca www.fisierulmeu.ro
poti downloada ce muzica vrei;)

| cristina93 explică:

Bine ca esti tu destept cap de rumegus

| Cricku a răspuns:

Buna cristina93... uite iti pun la dispozitie situl meu http://www.muzicaveche.net. Daca nu gasesti ceva, imi poti lasa un mesaj aici pe contul de la TPU si in cel mai scurt timp o sa urc piesa/piesele pe site pentru e le putea downloada. O seara placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google:"download ( artistul - melodia )" si poate gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu proasto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut piesa parlament-patul? o are careva, sau macar un link de unde o pot gasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuju

| nustiucine a răspuns:

Glumesti?

| cpt a răspuns:

Www.gomp3.ro incearca aici