| anonim_4396 a întrebat:

Esti pro sau contra manele? happy

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

In legatura cu manelele nu am probleme. Nu sunt pro sigur, dar nici contra nu sunt, fiecare asculta ce vrea. Insa nu sunt de acord cu comportamentul idiot pe care il au unii adepti ai manelelor. Asta e chiar o problema, nu manelele in sine.

51 răspunsuri:
| Ionelarebela a răspuns:

Pai nu sunt nimic contra dar nici pro.Fiecare cu gusturile lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra... Maneaua nu este muzica, nu e gen muzical. Nicaieri nu studiezi genul muzical manea.
Este o simpla stare de spirit, romanul cand e trist canta doine(dar e muzica) tiganu' cand e trist canta manele(e mai p... )
Nu suport deloc, nici la nunti, botezuri(cum spun altii mai sus). ROCK ON! \m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare asculta ce vrea ...nu te poti kk in gusturile omuluihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana sa ajung pe TPU nu cunosteam existenta lor. Am scuze, locuiesc "dincolo"... Daca nu le caut pe youtube nu este nici o sansa sa mi se increteasca parul din pricina lor... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pro happy nu`s manelista da` la petreceri merg.asa ca nu fac pe ipocritatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cele mai tari, mai ales de sarbatori, nicio sarbatoare fara Sandu Ciorba si Miki Talent fara numarrrrr de la mine pentru toti scheletii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt pro dar nici contra
dar daca merg la chef ascult tot ce se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa zic cam.contra happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt contra.Toata campania asta anti-manele...pff...le dam prea multa importanta.Nu le suport, asta-i clar, nu suport nici damful emanat de un manelist inrait. E grav cand unele persoane chiar se regasesc in chestiile alea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu cum pe unii ii unge la suflet manelele straight face pe mine una ma taie rau laughing) wai sunt insuportabile dar acum treaba lui fiecare ce asculta doar sa le propun ceva "FOLOSITI CASTI" sau inventat cu un scop asa ca hai sa ne folosim de ele... oricum eu sunt contra dar acum fiecare laughingdaca va unge nare de cat

| Denysuk_3788 a răspuns:

Eu nu sunt impotriva dar nici pentru.Fiecare asculta ce vrea si ce ii place.Nu sunt in masura sa judec pe cineva pentru gusturile lui muzicale. Dar unii chiar exagereaza dand manelele la maxim si plimbandu-se cu telefoanele pe la blocuri.Nu trebuie depasite limitele bunului simt. Cel putin asta e parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Bybyloy[:x] a răspuns:

Contra! Mi se par niste tampenii... Dar fiecare asculta ce-i place!

| andreea3000ify a răspuns:

Imie imi place mai mult rock dar asta nu inseamna ca sunt contra. daca eu nu ascult manele nu inseamna ca ceilalti nu pot sa asculte. nu ma deranjeaza.

| AndraAndrutza a răspuns:

Eu una sunt contra! "manele" e cea mai naspa muzica dil lumea intreaga!

| memerring09 a răspuns:

Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contra, Contraaaaaaaaaatongue [nu au Bunul-Simt!]

| tianka a răspuns:

CONTRA! am impresia ca toate manelele sunt la fel, dar mai ales clipurile si modul cum danseaza chiar ma dau batuta...

| lavygirl94 a răspuns:

Sunt contra manelelor mie una nu-mi placwinking

| serii a răspuns:

Contraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

| dogg a răspuns:

Contra.Nu consider manelele muzica!