| RamiFlore a întrebat:

Eu cantand Lady Gaga-Poker Face. Ce parere aveti?
http://www.youtube.com/watch?v=b5hwCIVyjvc

15 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Ai o voce destul de buna, succes in continuare.

| GabiGabrielle a răspuns:

Mai bine ai lua niste ore de canto...

| Lora a răspuns:

Foarte fain cred ca e mult mai faina versiunea ta decat a ei.Bravo!

| Adry05 a răspuns:

Nu e rau.

| tymo20 a răspuns:

Wooow bv ai o voce minunata tine-o tot asa!

| RamiFlore explică:

Scuzati-mi toate problemele cu respiratia si pierderea ritmului, cantasem 3 ore si corzile mele vocale erau extenuate.

| L3nutzA a răspuns:

Ce super voce ai! o scumpa. imi place la nebunie! e mai faina decat melodia cantata de lady gaga. funda?

| vazelin a răspuns:

Nu te supara pe mine dar mai ai de exersat... niste ore de canto ar fi bune!

| bangau91 a răspuns:

De frumoasa esti mai frumoasa ca Gaga. dar la cantat mai trebuie sa exersezi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canti foarte frumos! Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le dai bine. rupi
http://geografilia.blogspot.com (pentru cei interesati)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super! Canti foarte frumos

| emilia_6889 a răspuns:

Lithium-evanescense :X nu pot sa cred ce voce ai. Melodia asta o canti perfect imi dau lacrimilelaughing poate pentru ca am conjunctivita. glumesc, superba vocea:*

| Radu1992 a răspuns:

Prima data n-am crezut ca esti tu dar canti chiar misto,

| vivix a răspuns:

Imi place:X:X:X da ar trebui sa o mai lucrezi sa o canti asa cum trebuie.