| NuSeZiceANONIM a întrebat:

Eu merg la un concert vara asta
La bullet for my valentine si am auzit ca vin mai multe trupe, ca Rammstein
Din cate am inteles, Rammstein fac cam multe chestii pe scena, cum ar fi sa si-o scoata si sa isi faca nevoile pe fani rolling on the floor

E adevarat?
Exista vreo limita de varsta?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

E adevarat, pe dracu. Cel mai tampit lucru pe care l-au facut a fost la Live Aus Berlin, in '98 cand Till si-a atasat un dildo umplut cu whisky si mima un doggystile, cu Lorenz, pianistul. In rest, mult foc. In 2011, la Romexpo, au dat cu spuma, dintr-un tun. Unii chiar credeau ca e sperma atunci. laughing

Dar ai parte de foarte mult foc la Rammstein. Extrem de mult. Vezi sa nu stai in primele randuri.

1 răspuns:
| Wolfszeitt a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6xTkyrW9lpU
Să nu exagerăm, totuși. :)) See ya there.