| a2 a întrebat:

Buna!happy
exista fani MUSE aici?batting eyelashes
daca da ati venii la vara la concert? daca vor veni[am auzit zvonuri cum ca ei cei de la AC/DC si METALICA or venii la un vestival de rock love struck]

10 răspunsuri:
| a2 explică:

Va rog semnati petitia aceasta : http://www.petitionspot.com/petitions/museromania/

| a2 explică:

Da deci metalica vine sigur
si scrie in articolul acele ca, cu putin noroc vor veni si cei de la ac/dc, muse si iron maiden e un festival de rock tongue

| Bishop a răspuns:

Concert Muse love struck?
Unde?

| Mwhahahaa a răspuns:

Loooogic :X

| bulebule a răspuns:

Da da da da da da DA! love struck

Răspuns utilizator avertizat
| HaChick a răspuns:

O daaa, Super Massive Black Hoooole e prima melodie cu care m-au cucerit happy dar Map of The Problematique e preferata mea, si mai e una, in franceza... Protege Moi, ooops, asta-i de la Placebo. Oricum cei de la Muse si Placebo imi plac la fel de mult asa ca uneori nu fac diferenta intre piesele lor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Musee? te superi dacă mă ţi şi pe mine la curent, la Bucureşti? ŞI Metallica? Înnebunesc \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soooper...pai eu una ador Muse si toate melodiile lor. Miar placea sa cunosc mai multe persoane care asculta Muse sau ceva de genu asta. Zona in care locuiesc e cam populata cu manelisti... din pacate.Pai Muse sigur nu vor veni, pe site-ul lor nu e insemnata si Romania la Tour Dates