| Clau9617 a întrebat:

Evanescence, Three Days Grace sau Apocalyptica? Melodia preferata de la fiecare, daca ascultati. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Blackswan13 a răspuns:

Toate trupele sunt foarte bune chiar dacă Apocalyptica e o trupă de rock instrumental. De la Evanescence am mai multe melodii preferate dar aleg doar una, Lithium... De la Three Days Grace cel mai mult îmi place Home sau Never Too Late iar de la Apocalyptica, Not strong enough, Bittersweet şi Broken Pieces, iar melodiile intrumentale, The Unforgiven şi Nothing Else Matters. happy

| Clau9617 explică (pentru Blackswan13):

Eu cel mai mult ascult Three Days Grace

12 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Imi plac toate 3 si le ascult, dar aleg Evanescence.
De la Evanescence imi plac toate melodiile, dar cel mai mult My heart is broken, Taking over me si Lithium. Last to know by Three Days Grace este melodia mea de suflet, iar de la Apocalyptica ador melodia I don't care. happy

| BlackFuneral a răspuns:

Aleg Apocalyptica.
Melodia preferată de la ei e i'm not Jesus și de la Evanescence e going under.(Three days grace nu ascult)

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Evanescene Bring me to life, My immortal si Everybody's fool sunt melodiile mele preferate.
Te pup, pa pa! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ascult pe toate 3, dar, daca ar fi sa aleg una, as alege Apocalyptica.
Melodii preferate ar fi multe, am sa-ti enumar cateva de la Apocalyptica.

Apocalyptica - Beyond Time
Apocalyptica - Nothing Else Matters
Apocalyptica - Not Strong Enough
Apocalyptica - I Don't Care
Apocalyptica - Broken Pieces
etc.

| FearOfTheDark a răspuns:

Apocalyptica-Not strong enough

| ShadeAdda a răspuns:

Imi plac Evanescence si Three Days Grace, dar aleg Evanescence. Am multe melodii cantate de aceasta trupa, dar aleg Bring Me To Life ( http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQY) si Going Under (http://www.youtube.com/watch?v=CdhqVtpR2ts) - 2 dintre cele mai poulare melodii de-ale lor.

| Bogdan2104 a răspuns:

Apocalyptica, fara indoiala.
As alege "Worlds Collide" de la ei happy

| Iheartyou18 a răspuns:

De la Evanescence melodia preferata e Bring me to life, de la Three days grace e Never too late, iar Apocalyptica nu ascult. happy

| sorina236 a răspuns:

Evanescene mi se pare cea mai buna trupa din cele 3 mentionate.Melodia preferata este Bring me to life.