| YoYoHina a întrebat:

Exista fani ai muzicii Rock sau J-Rock pe TPU?:S

Răspuns Câştigător
| Emmmiii a răspuns:

Logic si-rock,rock,hard,metal, visual key, screamo de toate tot ce vrei si ce nu vrei ^.^ Baka'ga! laughing

9 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Rock da!
J-rock, am auzit ca e isterie printre copii, dar nu am ascultat nicio melodie. Nu-mi pasa!
Bafta!

| TheDarkEmpire a răspuns:

Da! (rock)

Răspuns utilizator avertizat
| andreeutzaa a răspuns:

Rock da! pentru mine deja a devenit ceva fondamental muzica rock in viata de zi cu zihappy

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Exista si inca cati!

| Bastet a răspuns:

Hmm,cu siguranţă

| LuciVIP a răspuns:

Rock Daaaaaaa

| Aia cu cap mare a răspuns:

Da, eu ascult rock de cativa ani si nu ma pot satura \m/!

| narutotruefan a răspuns:

Da,da! exista! eu sunt unul din ei love struck si trupele mele preferate sunt Evanescence si (The) Gazette!winking love struck